Rezultate 2015
Cupa Asociației Județene de Karate Vâlcea -
5 decembrie 2015
Locul I - Anghel Nicu Cristian / kumite cadeți / - 70 kg
Locul I - Zmarandache Sonia / kata CIII
Locul I - Dobrică Sebastian / kata Cadeți
Locul I - Nicu Laurențiu / kumite CII / + 25 kg
Locul I - Oiște Crina Bianca / JTK CI / - 20 kg
Locul I - Paraschiva Isabela / kata CII
Locul I - Dobrică Sebastian / kumite C / - 63 kg
Locul I - Papoiu Alexandra / kata CI
Locul I - Nicu Laurențiu / JTK CII / + 25 kg
Locul I - Belicaru Constantin / JTK CI / +25 kg
Locul I - Soceanu Ștefan / kumite CIII / - 35 kg
Locul II - Anghel Nicu Cristian / kata cadeți
Locul II - Paraschiva Isabela / kumite CII / - 40 kg
Locul II - Papoiu Alexandra / JTK CI / - 20 kg
Locul II - Ciucă Alexandra / kata CII
Locul II - Popa Alexandru / kata CI
Locul II - Ioniță Alisia / JTK CII / + 25 kg
Locul II - Costan Andrada / kata CI
Locul II - Costan Alexandra / JTK CI / - 25 kg
Locul II - Șițoiu Antonio / kata CII
Locul II - Șițoiu Denis / kumite CIII / + 45 kg
Locul II - Popa Alexandru / JTK CI / + 25 kg
Locul II - Ciucă Alexandra / kumite CII / - 30 kg
Locul II - Deaconescu Sabina / kata MC
Locul II - Buzogany Cristina / kata Cadeți
Locul II - Ionescu Adrian / kumite CI / + 25 kg
Locul II - Brabete Vlăduț / kumite CII / - 35 kg
Locul II - Epure Ionuț Daniel / kumite CIII / + 45 kg
Locul II - Ionescu Adrian / JTK CI / + 25 kg
Locul II - Istrate Tilincă Andrei / kumite CII / - 40 kg
Locul II - Chiriță Paul Andrei / kumite cadeți / - 63 kg
Locul II - Buzogany Cristina / kumite cadeți / - 47 kg
Locul III - Zmarandache Sonia / kumite CIII / - 45 kg
Locul III - Oiște Crina Bianca / kata CI
Locul III - Soceanu Ștefan / kata CIII
Locul III - Belicaru Constantin / kumite CI / + 25 kg
Locul III - Grăjdan Răducu / kata CI
Locul III - Ioniță Alisia / kata CII
Locul III - Costan Andrada / JTK CI / - 25 kg
Locul III - Costan Alexandra / kata CI
Locul III - Beu-Mușat Ana Maria / JTK CI / + 25 kg
Locul III - Răducu Alexia / JTK CI / -20 kg
Locul III - Șițoiu Denis / kata CIII
Locul III - Beu-Mușat Ana Maria / kata CI
Locul III - Grăjdan Răducu / JTK CI / -25 kg
Locul III - Răducu Alexia / kata CI
Locul III - Deaconescu Sabina / kumite MC / - 45 kg
Locul III - Dumitrescu Iustin / JTK CI / -20 kg
Locul III - Popa Daria / JTK CI / + 25 kg
Locul III - Crăciun Pavel / kumite cadeți / - 63 kg
Locul III - Bădițescu Darius / JTK CII / +49 kg
Locul III - Rădoi Clara / JTK CI / -20 kg
Locul III - Trăscău Bogdan / kata MC
Locul III - Trăscău ogdan / kumite MC / -40 kg
Locul III - Chituc Ovidiu / kumite CII / -40 kg
Locul III - Chituc Ovidiu / JTK CII / -40 kg
Locul III - Istrate Andrei / kata CII
Campionatul Național de Karate Shito-Ryu tradițional și
kobudo - Târgoviște - 15 octombrie 2015
Locul II - Buzogany Ligia Cristina / shito-ryu tradițional feminin / cadeți
Locul II - Buzogany Ligia Cristina / kata kobudo feminin / cadeți
Locul III - Udrea Ștefania Teodora / shito-ryu tradițional feminin / CIII
Locul III - Cernea Teodora Elena / shito-ryu tadițional feminin / MC
Locul III - Brabete Petre Vlăduț / shito-ryu tradițional masculin / CII
Locul III - Dobrică Andrei Sebastian / shito-ryu tradițional masculin / cadeți
Cupa Sensport la karate interstiluri - Rm. Vâlcea -
06 iunie 2015
Locul I - Anghel Nicu Cristian / kumite masculin / cadeți / - 60 kg
Locul I - Ciucă Elena Alexandra / kata feminin / C II
Locul I - Ciucă Andrei Mădălin / kata masculin / C III
Locul I - Oiște Bianca / circuit aplicativ feminin / C I
Locul I - Papoiu Alexandra / kata feminin / C I
Locul I - Udrea Ștefania / kata feminin / C III
Locul I - Mitrea Alexandra / kata feminin / MC
Locul I - Brabete Vlăduț / circuit aplicativ masculin / C II
Locul I - Rădoi Denis / circuit aplicativ masculin / C I
Locul II - Trăscău Bogdan / kata masculin / MC
Locul II - Drăghici Ștefania / kata feminin / C I
Locul II - Marian Alexandru / kumite masculin / C III / - 50 kg
Locul II - Drăghici Ciprian / kumite masculin / MC / - 45 kg
Locul II - Lazăr Andra / kata feminin / C III
Locul II - Matei Rareș / circuit aplicativ masculin / C I
Locul II - Ciucă Andrei Mădălin / kumite masculin / C III / + 45 kg
Locul II - Ciucă Elena Alexandra / kumite feminin / C II
Locul II - Rădoi Denis / JTK / - 20 kg
Locul III - Anghel Nicu Cristian / kata masculin / Cadeți
Locul III - Oiște Bianca / kata feminin / C I
Locul III - Papoiu Alexandra / circuit aplicativ / C I
Locul III - Udrea Ștefania / kumite feminin / C III / + 45 kg
Locul III - Mitrea Alexandra / kumite feminin / MC / + 60 kg
Locul III - Brabete Vlăduț / kumite masculin / C II / - 35 kg
Locul III - Soceanu Ștefan / kumite masculin / C III / - 35 kg
Locul III - Bulancea Florentina / kumite feminin / C III / - 40 kg
Locul III - Coroescu Alexandru / kumite masculin / C III / - 50 kg
Locul III - Paraschiva Isabela / circuit aplicativ feminin / C II
Locul III - Sandu Paul Eduard / kumite msculin / cadeți / + 60 kg
Locul III - Banu Sorin / kumite masculin / cadeți / - 60 kg
Locul III - Drăghici Ciprian / kata masculin / MC
Locul III - Bulancea Florentina / kata feminin / C III
Locul III - Drăghici Ștefania / circuit aplicativ feminin / C I
Locul III - Zmarandache Sonia / kumite feminin / C III / - 40 kg
Locul III - Șițoiu Lucian / kumite masculin / C III / - 45 kg
Locul III - Paraschiva Isabela / kata feminin / C II
Locul III - Matei Rareș / kata masculin / C I
Locul III - Istrate Andrei / kata masculin / C II
Locul III - Ioana Alesandra / circuit aplicativ feminin / C I
Locul III - Grăjdan Răducu / circuit aplicativ masculin / C I
Locul III - Istrate Andrei / kumite masculin / C II / + 35 kg
Locul III - Ioana Alesandra / JT Kumite feminin / C I / - 20 kg
Locul III - Grădan Răducu / JT Kumite masculin / C I / - 20 kg
Locul III - Coroescu Alexandru / kata masculin / C III
Cupa României la Karate Shito - Ryu - Târgoviște -
17 mai 2015
Locul II - Ene Mihaela Alexandra / kumite feminin / - 44 kg / MC
Locul II - Ciucă Elena Alexandra / kumite feminin / - 32 kg / CII
Locul III - Anghel Nicu Cristian / kata masculin / C
Locul III - Mitrea Costina Alexandra / kumite feminin / + 44 kg / MC
Locul III - Udrea Ștefania Teodora / kata feminin / CIII
Locul III - Anghel Nicu Cristian / kumite masculin / - 60 kg / C
Locul III - Udrea Ștefania Teodora / kumite feminin / + 40 kg / CIII
Locul III - Echipa kata feminin / CIII
Lazăr Andra Maria
Zmarandache Sonia
Udrea Ștefania Teodora
Cupa Saishin - Ediția a XVI-a - Râmnicu Vâlcea -
25 aprilie 2015
Locul I - Ciucă Elena Alexandra / kumite feminin / -30 kg / CII
Locul II - Istrate Tilincă Andrei Lazarius / kumite masculin / + 35 kg / CII
Locul II - Anghel Nicu Cristian / kumite masculin / - 63 kg / Cadeți
Locul II - Drăghici Ștefania / JTK feminin / - 20 kg / CI
Locul III - Brabete Vlăduț / kata masculin / CII
Locul III - Drăghici Ștefania / kata feminin / CI
Locul III - Brabete Vlăduț / kumite masculin / - 35 kg / CII
Locul III - Ene Mihaela Alexandra / kumite feminin / - 45 kg / MC
Locul III - Istrate Tilincă Andrei Lazarius / JTK masculin / + 35 kg
Locul III - Brabete Vlăduț / JTK masculin / - 35 kg
Cupa Masibo - Ediția a VI-a - Baru, Hunedoara -
14 martie 2015
Locul I - Buzogany Cristina / kumite feminin - 47 kg / Cadeti
Locul I - Anghel Nicu Cristian / kata masculin / cadeți
Locul II - Drăghici Ștefania / kata feminin / CI
Locul II - Soceanu Ștefan / kumite masculin - 35 kg / CIII
Locul II - Buzogany Cristina / kata feminin / Cadeți
Locul II - Drăghici Ștefania / kumite feminin - 20 kg / CI
Locul III - Brabete Vlăduț / kumite masculin - 35 kg / CII
Locul III - Mitrea Alexandra / kumite femin + 50 kg / MC
Locul III - Drăghici Ciprian / kumite masculin - 45 kg / MC
Locul III - Sandu Paul Eduard / kumite masculin + 55 kg / MC
Locul III - Udrea Ștefania / kata femin / CIII
Locul III - Echipa kumite feminin / cadeti
Enache Andrada
Buzogany Cristina
Mitrea Alexandra
Locul III - Echipa kumite masculin / cadeti
Drăghici Ciprian
Drăghici Adrian
Sandu Paul Eduard
Anghel Nicu Cristian
Campionatul National de Karate Interstiluri - Rm. Vâlcea -
28 februarie 2015
Locul III - Echipa kata feminin cadeti
Ene Mihaela
Enache Andrada
Buzogany Cristina
Locul III - Echipa kata masculin cadeti
Anghel Nicu Cristian
Dobrică Sebastian
Sandu Paul Eduard
Campionatul Național de Karate Shito-ryu - Izvorani -
14 februarie 2015
Locul II - Buzogany Ligia Cristina / kumite feminin cadeti / - 45 kg
Locul III - Ciucă Elena Alexandra / kata feminin CII
Locul III - Zmarandache Sonia / kumite feminin CIII / - 40 kg
Locul III - Drăghici Ciprian / kumite masculin MC / - 40 kg
Locul III - Anghel Nicu Cristian / kumite masculin cadeti / - 57 kg
Locul III - Ciucă Andrei Mădălin / kumite masculin CIII / - 50 kg
Locul III - Ciucă Elena Alexandra / kumite masculin CII / - 30 kg
Locul III - Echipa kata feminin CIII
Zmarandache Sonia
Ciucă Elena Aelexandra
Udrea Ștefania Teodora
Locul III - Echipa kumite feminin cadeti
Enache Andrada
Ene Mihaela
Buzogany Cristina